CafeDevran
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

çoook güzeller yaaa.....

çoook güzeller yaaa..... Empty çoook güzeller yaaa.....

Mesaj  cafedevran Cuma Mart 21, 2008 4:26 pm

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmisim yüregime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acisi benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafami duvara vurmadan taniyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlik tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çildirasiya paraladim kendimi lanet olsun artik sigarayi üç pakete çikardim olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düslerini düsleyerek yasamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamini sana adamak, sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylasmanin asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etme,ve öyle bi arkadas seçki sen onun için ölümü düsündügünde o senin için çoktan ölmüs olsun.....

Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmusum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artik senin olmusum.

Alaca karanligi sevmem ben, ya gündüz olmali ya gece. Kursun ya alnindan vurmali yada namluda kalmali. Yar dedigin ya senin gibi olmali yada hiç olmamali.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsin, ama dikenleri batmasin.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.Mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

Aksami son bulan ufuklarda..günes damla damla erirken..hayatta kalan duygularimla..sana iki kelime söylüyorum..."SENI SEVIYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..birakip gittim diye unuttum sanma...zaman alismayi ögretir unutmayi ASLA

Kahvalti hazirladim sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haslanmis sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlizlik demledim kaç sekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adini Yazacak Kadar Degil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adini Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilali taslarinda dans etmesini bilmesekte, soguk dolunayda seytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Sesini duyabilme umuduyla yasadigim hayat yüzünü göremedigim için çekilmez olsada sesini duyabildigim için yasamaya deger...

Depremle girdin gönlüme,fay hatti çizdin yüregime,artçilar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.

Sen geçmisin herhangi bir yolsuz sevdasi diye aniyorsun beni oysa ne yollar aradim o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kisiye sunulan bir armagandir kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli degil önemli olan sevginin sunulmus olmasidir.

Gölgeler düssede yüreginin üstüne günesini sakin söndürme, umut yoksa yarinlar uzak kalir insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...

Tatli biri var sevilmeye deger, güzel biri var görülmeye deger, iyi dostlar var özlenmeye deger, ama biri varki can vermeye deger!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksiz,Bir duygu var içimde dalsiz budaksiz, Birde sen varsin içimde unutulmasi imkansiz...

Tutki ben bir yagmur damlasiyim topraga düstümmü dagilirim, Düsünki ben bir kar tanesiyim suya degdigim anda eririm, Anlaki sen benim canimsin seni kaybettimmi Ölürüm...

Hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup uçasim gelir, Bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare birtanem ne kus olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim...

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana daliyorum. Uykular çok tatli derler ben seni tadiyorum. Onlar uykuya ben sana doyamiyorum...

Yüregimde senden bana hiç bir isik yok! Ben karanliktan çok korkarim.Beni gel al burdan...

Solmadan gel artik askimin gülü, olsada konussa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yaziyla yazdim kalbime.

Behdanem benim..düsünsene bir kez dahi olsa.Dikenin güle,ipek böceginin kozasina olan o büyük sevgisini.Uçurum çiçeklerinin yasama inat koklanmicaklarini bilerek her defasinda açtiklarini.Ben de behdanem seni yüregime can yazdim bir kere.O muhtesem sevgi ile yasama ve sana inat..

Papatyalar var karsimda sari sari Tipki sana benziyorlar Sari saçlarini hatirlatir bana.. Yesil yapraklari da gözlerini Gülüsün geliyor aklima Tatli tatli bakisin, ve sen; Sen yokettin beni Sensizligin içinde birakip gittin..

Ellerim anladi tutmuyorsun..Gözlerim anladi bakmiyorsun.. Dudaklarim anladi öpmüyorsun.. Gidisini kalbime nasil anlatayim, nasil söyliyeyim ey insafsiz sevgili ya durursa kalbim...

Sevmiyorum seni deseydin keske Ta basindan bagrima tas basar seni unutmaya çalisirdim hala oynuyorsun benle duygularimla Askimla yetmedimi çektiklerim Dahadami çekecegim kaderimdir diyecegim seni hep Sevecegim ve bir gün senin yolunda ölecegim..

Günahin özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Askim askim diye aglayacaksin basini taslara hergün vuracaksin sesini duyan yokki aglayacaksin sen gittin simdi sira bende ben bittim simdi sira sende...

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayi ögrendi.(SENI KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi ögrendi.(SENI ILK GÖRÜSTE)Ama bu GÖNÜL tek bir sey ögrenemedi.(SENI UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyarmi? daglar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmi bulutlari pesine ilgilenirmi rüzgar yardim edermi seni bulmama ???

Seviyorum sevmenin aci verdigini; her sevenin sevilmedigini bile bile ! ama yinede bir umut tasiyorum belki SEVEN SEVILIR diye !!!

Bugün sigaramin üzerine adini yazdim sigaram bittiginde seni unutacam sanmistim ne bilirdimki seni nefes içime çektigimi...

Güzellik; sadece güzel olan seylerde degil, Güzel görmek istedigin herseydedir...

Gül dedigin nedirki, Solar gider, Ates dedigin nedirki, Kül olur gider, Gün dedigin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

Günesi sevdigini söylüyorsun günes çiktiginda perdeleri örtüyorsun.Rüzgari sevdigini söylüyorsun rüzgar çiktiginda kapilari kapatiyorsun.Yagmuru sevdigini söylüyorsun yagmur yaginca semsiyeni açiyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdigini söylüyorsun.

Hayat bir sekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan iste o zaman her yer yeserecek.

O vefasiz kalbin hissetmesede.. Sana bu sarkiyi dinletecegim.. Bu askin ugruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi ögretecegim...

Gecelerden ayazi sevmem.. ya gündüz olmali ya gece.. namludan çikan kursun.. ya kalbimin derinlerinden vurmali.. ya namludan hiç çikmamali.. insan sevdigini ya ölümüne sevmeli.. ya hiç sevmemeli...

Varliginin tiryakisi.. Yoklugunun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. Gözlerinin hastasiyim...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden süphe et ünkü ask sessiz sevgi dilsizdir...

Seni Bir Serçenin Gözyasi Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mi Diyeceksin Ama Serçeler Gözyasi Döktügünde ÖLÜRLER...

Bütün dünyayi istedigim renge boyayip,bu rengi insanlara bütün sevginle dagit,kendini sevginin bir rengi diye tanit.çünkü senin varligin sevgiye en güzel kanit.

küL oLmus ates yanarmi? Buz tutmus su akarmi? Bu gözLer seni sevdi baskasina bakarmi?

Nekadar çok seversen sev belli etmiyeceksin, sevdigini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin

Düsünüyorum da; düsüncelerin en güzeli, senin beni düsünüp düsünmedigini düsünürken düsündügünü düsünmek olsa gerek diye düsünüyorum

Belki daglarimda çigdemler açar, uyur kar altinda yediverenim. Bir gözyasidir yagmurlarim, gülerken aglatir su verdiklerim...

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasinda ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin...

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

Dünyanin en güzel seyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

Aglamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatirsan çocuk degilim aglamam, Allah degilim affetmem...

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahin varsa?Hosçakal ask sende kalsin sanmam ama isine yararsa?

Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yagmurlari kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaslar degerini bilmeyenlere sadakan olsun..

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak degildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

Içinde öyle bir umut tasiki onu senden kimse alamasin.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

Sözlerin büyük, yüregin küçük! Hatalarin yanlislarin çok,dogrularin yok! Bir seyleri göklere çikartip mutluyum saniyorsun..Kendine göre sansli, bana göreyse zavallisin!

Ya Sözlerin Aklimda, Ya Da Aklim Adinda, Ya Hayalin Karsimda, Ya Da Sesin Kulagimda, Ya Ben Çildiriyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

Ne zaman gelirsen gel,basima taç olursun. Sen benim eski degil , eskimeyen DOSTUMSUN...

Sanal dünya diyorlar buraya,ugradim geçtim. Bekledigim ufak bir telefon görüsmesiydi, artik ondanda vazgeçtim.Gideceksen git yolun açik olsun, gözlerinde yüreginde huzur bulmustum al istemem o da senin olsun.

Seviyorum seni ölümsüz bir ask ile, bütün kalbim hayatim seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykiracagim seni seviyorum diye..

Hayatin en güzel ani herseyden vazgeçtiginiz zaman Sizi hayata bagliyan biri oldugunu düsündügünüz andir...

Ben senin ne yarin nede canin ben senin ne sevdigin ne baharin ben senin belki umrunda degilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Seni dar agacindaki bir mahkumun ,hayati sevdigi kadar seviyorum...

Herzaman dogru söyle,ne dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin.

Insan tirmanirken dagin kafa tutmasina razi olmalidir.

Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasin.

Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulasamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Ask günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakin, tek basina yasanmayacak kadar takimdir...

Askin zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Yüregimin ta içinde bir ates yanar.. Yanmayan yer kalmamis söndürsen ne yazar.. Tasa topraga seni yazdi bu eller.. Ah sevmenin degeri bir bilseler

Sen benim ruhsatli sevdam ben senin sevda kesin seni sevmek yasamaksa ben hiç ölmedim

Istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse

Kim demis haram nedir bilmez Hayyam Ben harami helale karistirmam Seninle içilen sarap helaldir Sensiz içilen su bile haram

Sevmek çay sevilmek seker,bizim gibi sevenler çayi sekersiz içer

Hani kardelen gökyüzüne asik olurda çikartir ya karin altindan gövdesini,Zenher yüreginde kardelen kadar cesaretin yoksa sakin asik olma...!

Sen benim için bir askin bittigi yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakin çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim senbenim için bir askin bittigi yersin senbenim nefretim nefes alis sebebimsin

sen benim hayalimin prensesisin seninle bir ömür boyu beraber olmak için herseyi ama herseyi vermeye hazirim melegim seni çok ama çok seviyorum...

Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadigim Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koydugumda Bu Dünyada Herseye Sahip Oldugumu Anladim

Ölüm gelir basim üstüne, çekerim dert bir dert üstüne, dayanirim inan herseye ama SENSIZ OLAMAM!

Eskiden karanliklardan ve yagmurlardan korkardim simdi ise yagmurlar gözyasim oldu karanliklar ise sirdasim oldu.

Seni sevmek yanlis ise, Dogruyu istemiyorum.

Gittin sehir seni aglayarak ugurladi, simdi yagmur durdu ya içimdeki özlem ?

Dogdum yasamak için yasarim sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için BITANEM!!!

Bir zamanlar sen hayal kurardin ben gerçekçiydim, yillar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun!

Bugün sigaramin üzerine adini yazdim sigaram bittiginde seni unutacam sanmistim ne bilirdimki seni nefes içime çektigimi...

Okyanusta giderken bir deniz kizi çikti karsima bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende içini açtiginda içinde bir çift yüzük ve benden sana bir söz benimle evlenirmisin..

Bir gün beni arayacaksin arkadaslarina soracaksin sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksin o ezan degil sela diyecekler bir gül arayacaksin ama bulamayacaksin çünkü mevsim SONBAHAR...

Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi degil ; özledigimi bil heran çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!

Bir insana verilebilecek en güzel armagan yürektir ve bir insani sevebilmek dostum inan yürek isidir.

Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yoklugun hergece kalbimden vursada sana asigim ya oda yeter bana...

Sari giyer günes olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni misira sultan ise..

Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yasam Kuru Bir Çölde Cayir Cayir Yanmaya Benzer.Asksiz Bir Direniste Umutsuzca Direnmeye Benzer..

Kimi rüyalar görülmeye deger kimi ise yasanmaya
sen benim gördügüm ve bitmesin diye yasattigim
en tatli gerçek rüyamsin...

Rüzgarin keman çaldigi, yagmurun camina vurdugu ve sen yatagina uzanip keske dedigin hersey seninle olsun BIRTANEM sen benim BIRTANEM gönlümde efsanemsin...

Nasilki Gökyüzü Yildizsiz Deniz Dalgasiz Toprak Susuz Olamiyorsa Bende Sensiz Olamiyorum BITANEM !!
cafedevran
cafedevran
Admin
Admin

http://cafedevran.tr.gg